خانه » محصولات » ماشین آلات ساخت و ساز جاده » غلطک جاده » غلطک ارتعاشی » غلتک های ارتعاشی دستی (پیاده روی پشت)

غلتک های ارتعاشی دستی (پیاده روی پشت)

LGW08DB LGW025

توضیحات :
این نوع غلتک های ارتعاشی دستی (پیاده روی پشت) ، مخصوص فشرده سازی و نگهداری جاده های مختلف در شرایط مناطق محدود می باشد.از جمله شیارها با عرض بالاتر از 0.8m ، ساخت و ساز ساختمان، دیوارههای خط لوله ، کانال خط لوله زمین ورزشگاه و ترانشه زهکشی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. در حال عرضه کننده دو نوع غلتک ارتعاشی دستی هستیم: LGW08DB و LGW025، که دارای طراحی جمع و جور و عملکرد خوب در شرایط باریک هستند.
غلتک های ارتعاشی دستی LGW08DB که می توانند برای ساخت و ساز جاده شهری، نگهداری بزرگراه، و کار نورد در سطح جاده باریک، مانند شیار با عرض گسترده تر از 0.8m ، ساخت و ساز ساختمان ، پرکردن زمین برای خط لوله و سالن ورزشی مورد استفاده قرار گیرد. شکل خوب و ساختار جمع و جور، دیسک چرخ، قابلیت بالا رفتن قوی، طراحی شده با هر دوحالت دستگاه الکتریکی و دسته راه بر برای راه اندازی وغیره از ویژگی های دیگر این غلطک است .
غلتک های ارتعاشی دستی LGW025 در اندازه کوچک است. در فشرده سازی و نگهداری جاده های مختلف ، حاشیه جاده، پیاده رو، مساحت پارکینگ، زمین های ورزشی و چمن باغ مورد استفاده قرار می گیرد. به خصوص برای فشردگی مناطق باریک، مانند کانال خط لوله و ترانشه زهکشی و غیره مناسب است.
مکانیزم رانندگی هیدرولیکی کاملا بسته. با ویژگی های موتور گازوئیلی ژاپنی رابین EY20D، دسته کاربر قابل تنظیم، که آسان و ساده برای اپراتورهاست ، دسته کاری یکپارچه برای کارهای مختلف، ساسات و شروع نوسان، می تواند عملکرد خوب در شرایط محدود را ارائه دهد.

نوع :
LGW08DB، LGW025
مشخصات LGW08DB

موتور
CF186F مدل
عمودی ، تزریق مستقیم ، خنک کننده باد نوع
5.68Kw نرخ قدرت
2600rpm نرخ سرعت
مشخصات فنی اصلی
780kg وزن کار کرد
46N/cm بار ثابت خطی جلو
73N/cm بار ثابت خطی پشت
48Hz فرکانس ویبراتور
0.25mm دامنه ویبراتور
12Kn نیروی گریز از مرکز
600mm عرض ارتعاش درام
405mm قطر ارتعاش درام
12mm ضخامت لبه درام ویبراتور
2.5km/h سرعت حرکت
40% درجه توانائی
2700mm شعاع گردش
30° زاویه فرمان
ابعاد
2330mm طول کل
795mm عرض کل
1050mm ارتفاع کل
6000mm چرخ پایه
ظرفیت سرویس
5L باک سوخت
30L باک آب

شرکت Longji Shanghai تولید کننده حرفه ای و سازنده ماشین آلات و تامین کننده غلتک های ارتعاشی دستی در چین می باشد. ما عرضه کننده همه نوع تجهیزات مانند لودر، غلطک جاده، بیل زنجیری ، بولدوزر زنجیری ، خاور ( مینی تریلی)، تانکر آب (چرخ دستی های آب)، کامیون کمپرسی، صفحه یا تخته میکسر بتن، جرثقیل کامیون، جرثقیل زنجیری ،فینیشر یا همان پی ور و دیگر محصولات ساخت و ساز و مهندسی هستیم. به عنوان یک تامین کننده دراولین مرحله ، Longji Shanghai متعهد به ارائه خدمات با کیفیت بالا، محصولات قابل اعتماد و خدمات به موقع در تحویل و بودجه و به طوری کلی ارائه برنامه آسان و همواردر پروژه در حال اجرای شما است. به عنوان مزایای خدمات ما، می توان گفت محصولات ما به طور گسترده ای به روسیه ، برزیل، کنگو ، غنا ، نیجریه ، گامبیا، کنیا و تانزانیا صادرمی شود و شهرت بالایی در میان مشتریان ما داراست. ما ارائه دهنده سرویس OEM (تولید بنا به درخواست مشتری) به مشریانمان هستیم. اگر شما نیازبه محصولات ما دارید، لطفا از تماس با ما دریغ نکنید.

محصولات مرتبط
    1. غلطک ارتعاشی تک درام
      ما غلتک ارتعاشی تک درام را در دو نوع مکانیکی یا هیدرولیکی ، بسته بر سیستم انتقال درایو ارائه می دهیم. این نوع از دستگاه ساخت و ساز مناسب برای فشرده سازی مواد غیر منسجم مانند شن، سنگ های خرد شده، شن و ماسه، سنگ فرش مخلوط، خاک ماسه و سنگ پر و غیره با نیروی گریز از مرکز بالا در ساخت و سازدورپایه، زیر پایه و خاکریزی است .این تجهیزات ایده آل برای در ساخت و ساز طبقه بالا بزرگراه، فرودگاه، بنادر ، سدها و زمین های صنعتی در مقیاس بزرگ هستند. ما همچنین می توانیم غلتکی مناسب برای مکانهای ...