خانه » محصولات » تجهیزات معدن » معدن کامیون کمپرسی

معدن کامیون کمپرسی

BZKD20 BZKD32 BZKD42 TR50 TR60

شرح کامیون کمپرسی معدن :
ما کامیون کمپرسی معدن را با ظرفیت ترابری از 20 تن تا 100 تن و با پیکربندی های مختلف براساس نیاز شما ارائه می دهیم. کامیون کمپرسی استخراج معدن یک نوع کامیون برای کار در استخراج معادن زغال سنگ است . به طور گسترده ای در متالورژی ، فلزات غیر آهنی ، مهندسی شیمی ، صنعت زغال سنگ ، ساخت و ساز ، صنعت برق آبی و حمل و نقل استفاده می شود. دارای ویژگیهائی مانند دکوراسیون داخلی و بیرونی خوب ، مزیت فن آوری ، کیفیت بیشتر ایستادن است. با اسمبلی با کیفیت بالا ، دستگاه می تواند با کارایی بالا در معادن فعالیت کند. به عنوان مثال : قدرت سیستم فرمان هیدرواستاتیک تمام وقت ، ترمز روی هر چهار چرخ و کارتوسط فشار هوا ،خالی کن هیدرواستاتیک عقب سیستم ، متغیر نرخ سیلندر نیتروژن / نفت ، انتقال اتوماتیک مکانیکی هیدرولیک ، کابین داخلی لوکس با ایمنی بالا ، قدرت عملکرد بالا فرم با بخش جعبه. همه سازندگان کامیون، حرکت مواد را از حجم بالا به حجم پائین در انتقال حفظ می کنند. قابل اعتماد ، با دوام ، قابل اعتماد درساخت و سازهای ناهموار و روشهای تعمیر و نگهداری آسان و اطمینان از عمر طولانی با هزینه های عملیاتی پایین.

ویژگی های کامیون تخلیه معدن :
1. نیروی بلند کردن ، درایو و نیروی گشتاور قوی.
2. ذخیره مصرف سوخت ، مقاومت در برابر ضربه با حداکثر ظرفیت بارگیری.
3. شیشه های ایمنی که می تواند راننده را محافظت کند.
4. سیستم زنگ خطر اتوماتیک
5. کاربرد و کارکرد راحت
6. گردش هوا در کابین و ایجاد محیطی راحت.
7. شاسی جامد با سیستم تعلیق تضمین کننده ثبات درحین رانندگی.

نوع :
BZKD32 ، BZKD42 ، BZKD20 ، TR50 ، TR60

نمونه :

پارامترهای تکنیکی اصلی موتور
35000kg N.V.W.
45000kg ظرفیت ترابری
80000kg G.V.W.
8875×3965×4345mm ابعاد کلی(L×W×H)
3960mm چرخ پایه
Front: 3325mm Rear 2730mm کامیون
65km/h حداکثر سرعت
فرم یا چهارچوب
جعبه فابریک چهار چوب با سپرهای جلو و بسته عقب به صورت بسته .عضو مقابل و تیوب گشتاور عقب دنباله اتصال با چهار چوب نرده ، از آلیاژهای ریخته گری بسیار محکمی هستند.
موتور
کامینز QSX15- C مدل
6 سیلندر ، در خط ، 4 چرخه ، توربو شارژ بعد از سرما نوع
392kW (525hp) نسبت قدرت
2400Nm@1400rpm ماکسیمم گشتاور
137 x 169mm سلندر تکان دهنده X
15 لیتر جابه جائی
سیستم برق 24 ولت منفی زمین . دو عدد باطری 12 ولت 165 آمپرساعت با کلید قطع اصلی . 9 کیلو وات استارتر .استارت خنثی . آلترنیتور 70 آمپر با رگولاتور ولتاژ هوشمند.
انتقال
سیستم کنترل الکتریکی اتوماتیک Allison M5610AR با ویژگی انتقال نرم. فرم مرکزی قرار گرفته برای دسترسی آسان . مبدل گشتاور هوشمند و صفحه دنده . شش تا سرعت جلو و دو تا عقب . سیستم قفل اتوماتیک در تمام سرعتها . مهار کننده به سمت پائین . کند ساز هیدرولیکی
4.00 نرخ درایو : دنده جلو 1
2.68 نرخ درایو : دنده جلو 2
2.01 نرخ درایو : دنده جلو 3
1.35 نرخ درایو : دنده جلو 4
1.00 نرخ درایو : دنده جلو 5
0.67 نرخ درایو : دنده جلو 6
5.12 نرخ درایو : دنده معکوس 1
3.46 نرخ درایو : دنده معکوس 2
محور درایو
محور سنگین  TEREX با دیفرانسیل دنده تک کاهش مارپیچی مخروطی ، شافت محور کاملا شناور و کاهش سیاره ای در هر چرخ
3.15:1 نسبتهای متفاوت
5.66: 1 سبت سیاره ای
17.83:1 نسبت کاهنده کل
تایرها
جلو و عقب 21.00-35 (36PR) نوع
15in عرض دیواره
مشاوره تولید کنندگان تایر برای انتخاب تایر مطلوب وظرفیت صحیح t- km/h (تن مایل /در ساعت) برای نرم افزار
تعلیق
جلو : TEREX که یکی از تولیدکنندگان چرخ جلوتعلیق مستقل از نوع استرات با مصرف خودش است ، نسبتهای مختلف ، سیلندر نیتروژن/روغن.  
عقب : سیلندر TEREX نیتروژن/روغن با نسبتهای مختلف با چهارچوب پیوند A و میله تثبیت کننده جانبی .
251mm ماکزیمم صلیب استرات (جلو)
182mm ماکزیمم صلیب استرات (عقب)
6.5° حداکثر نوسان محور عقب
ترمزها
سرویس ترمز : لنت دوقلو خارجی کشنده ، تحریک مکانیکی توسط فشارهوا. سیستم مستقل جلو و عقب تحریک شده بوسیله تک سوپاپ جاپائی با کنترل دستی کمکی. سوپاپ جاده کنترل عملیاتی مرطوب / خشک باعث کاهش فشار 50% ترمزجلو برای بهبود کنترل و شرایط پارک می گردد. 
660 x 127mm لنت جلو : قطر * عرض
3980cm2 محدوده لنت : محور جلو
660 x 254mm لنت عقب : قطر * عرض
7960cm2 محدوده لنت : محور جلو
11940cm2 کل محدوده لنت
ترمز اضطراری : زمانی که فشار هوا به زیر 550kPa افت می کند چراغ داخل کابین نشان می دهد.ترمزهای جلو و عقب به صورت اتوماتیک زمانی که فشار سیستم از 310kPa کمتر گردد تحریک می گردد.
8.8L/s ظرفیت فشرده سازی هوا
81 litres ظرفیت کل مخزن هوا ترمز
ترمز در حالت پارک : سیستم ترمز در حالت پارک به وسیله شیر کنترل دستی در پنل تجهیزات کار می کند. کاربرد تاخیری از تاخیر صحیح هیدرودینامیک بدون پوشش با انتقال.
فرمان
فرمان هیدرواستاتیکی مستقل با شیر سیلندر فرمان مرکزی بسته ، انباشته گر و فشار
پمپ پیستون جبران
انباشته گر یک فرمان یکسان را صرفنظر از سرعت موتور تهیه می کند.در فرایند فقدان قدرت موتور یک فرمان از تقریبا دو چرخش فقل به قفل تولید می نماید.
چراغ فقدان فشارهوا برای سیستم فشار زیر 83 بار شروع به کار می کند
39° حداکثر زاویه تایرفرمان

شرکت Longji Shanghai تولید کننده حرفه ای و سازنده ماشین آلات و تامین کننده کامیون کمپرسی معدن در چین می باشد. ما عرضه کننده همه نوع تجهیزات مانند لودر، غلطک جاده، بیل زنجیری ، بولدوزر زنجیری ، خاور ( مینی تریلی)، تانکر آب (چرخ دستی های آب)، کامیون کمپرسی، صفحه یا تخته میکسر بتن، جرثقیل کامیون، جرثقیل زنجیری ،فینیشر یا همان پی ور و دیگر محصولات ساخت و ساز و مهندسی هستیم. به عنوان یک تامین کننده دراولین مرحله ، Longji Shanghai متعهد به ارائه خدمات با کیفیت بالا، محصولات قابل اعتماد و خدمات به موقع در تحویل و بودجه و به طوری کلی ارائه برنامه آسان و همواردر پروژه در حال اجرای شما است. به عنوان مزایای خدمات ما، می توان گفت محصولات ما به طور گسترده ای به روسیه ، برزیل، کنگو ، غنا ، نیجریه ، گامبیا، کنیا و تانزانیا صادرمی شود و شهرت بالایی در میان مشتریان ما داراست. ما ارائه دهنده سرویس OEM (تولید بنا به درخواست مشتری) به مشریانمان هستیم. اگر شما نیازبه کامیون کمپرسی معدن ما دارید، لطفا از تماس با ما دریغ نکنید.


محصولات مرتبط
    1. تانکر آب معدن
      کامیون آب معدن برای حمل و نقل آب در محل معدن استفاده می شود. این کامیون با آب پاش در جلو یا عقب، توپ آب ، و همچنین پمپ دریچه آتش سوزیCLW ، شیر آب، و فیلتر گاز مجهز شده است. این کامیون آب معدن نیز می تواند از طریق اضافه کردن پودر شارژ، شیر پنوماتیک، دستگاه پاشش طب به عنوان خودرو پزشکی مورد استفاده قرار گیرد. این دستگاه شامل ویژگیهای قابل اعتماد، با دوام و معقول ، کار در شرایط ساخت و ساز ناهموار و روش های تعمیر و نگهداری آسان و اطمینان از عمر طولانی با هزینه های عملیاتی پایین است...