خانه » محصولات » ماشین آلات انتقال زمین » بلدوزر (بولدوزر)
  1. بولدوزر زنجیری
   این بولدوزر زنجیری (بولدوزر خزنده)، مکانیزم کششی مانند خودرو سیستم تعلیق نیمه سخت دارد.این کار را با استفاده از دو صفحه کلاچ خشک اولیه ، که باعث حفظ و کنترل آسان آن می شود انجام می دهد. این بولدوزر با فرمان هیدرولیکی و سیستم هیدرولیکی می تواند کار کند. موتورآن دیزلی است . این مدل از بولدوزرهای زنجیری توسط موتورهای دیزلی، که کارو بهره وری انرژی بالا، آلودگی پایین ، کارایی بالا و مصرف کم سوخت را دارد، کار می کنند. این نوع بولدوزر را می توان در ساخت جاده، ساخت و ساز برق _آبی ، اصلاح...
  1. بولدوزر چرخ دار
   بولدوزر چرخدار، که دوزر چرخدارهم نامیده می شود، یک نوع ماشین است که عمومأ درساخت و ساز استفاده می شود . اصل کار ماشین براین اساس است که ، تیغه بولدوزررا بوسیله تراکتور می فشارد، بنابراین زمین پاکسازی و درجه بندی و یا سنگ فرش جاده ها پخش میگردد.
   این ماشین ها از یک سیستم درایو با تکنولوژی نظامی استفاده می کنند، که از نیروی کششی قدرتمند، بازده بالا و عملکرد خوب بهره مند هستند. این ماشین یک فرمان هیدرولیک دارد که با تک تک و تمام چرخها در ارتباط است و باعث کار کردن آسان و انعطاف پذیری آن میشود...

بلدوزر (بولدوزر)

توضیحات :
این نوع دستگاه ،در تجهیزات جابجائی و انتقال خاک و در محل ساخت و ساز بسیاراستفاده می شود. تیغه نصب شده در جلو بولدوزر می تواند به جسم رو به جلو فشار آورد. این باعث می شود که محل ساخت و ساز یک سطح یکسان داشده باشد. این محصول را به طور گسترده برای مهندسی ساخت و ساز جاده ، آب و برق ، تسطیح زمین های کشاورزی ، بندر سازی ، استخراج معادن و دیگر موارد ساخت و ساز استفاده می کنند. ما می توانیم انواع بولدوزر را از80HP تا 420HP ، ترکیب شده و به دست آمده با فن آوری کوماتسو Komatsu و Caterpiller ارائه دهیم. که در زمینه جابجائی و انتقال خاک و یا مهندسی معدن مناسب است.
زیرمجمع اصلی بولدوزر به طور عمده عبارتند از : شاسی ردیابی ، قفس محافظ راننده ، پنجه چاک دهنده نصب شده در عقب و انواع پره سوار شده در جلو.
بولدوزرها توانایی زیادی را در ایستادن روی زمین دارند و یک تقسیم گشتاوربرروی آنها طراحی شده است که برای تبدیل قدرت موتور به بهبود توانایی کشیدن مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال در نگاهی به D9 کاترپیلار میبینیم که ، به راحتی دو تانک که بیش از 70 تن وزن دارد را میتواند بگیرد . بنابراین بولدوزرها برای فعالیتهای مختلفی از جمله برای پاکسازی موانع مناطق ، بوته زار ، وسایل نقلیه قراضه ، بقایای سازه مناسب هستند.
در ضمن ، تیغه بولدوزر و چاک دهنده ابزار اولیه بولدوزرها (dozers) هستند.
تیغه در مقابل تراکتور نصب شده است که می تواند به اشیاء فشارآورد ،شن و ماسه ، خاک و آواررا پرتاب کند. تیغه ها سه نوع مستقیم (S - تیغه) ، تیغه جهانی یونیورسال (U - تیغه) ، تیغه ترکیبی U هستند که می توانند در بولدوزرها استفاده شوند و به فشاری که می خواهند به انبوهی از سنگ های بزرگ وارد کنند کارائی آنها فرق می کند.
چاک دهنده که قابلیت تعویض با تنگستن آلیاژنوک فولادی را دارد ، می تواند در پشت بولدوزر (بولدوزر) نصب شود. و برای شکستن سنگ های بزرگ به قلوه سنگ های کوچک به منظور برداشتن و حمل و نقل آسان مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت Longji Shanghai تولید کننده حرفه ای و سازنده ماشین آلات و تامین کننده بولدوزر (بولدوزر) در چین می باشد. ما عرضه کننده همه نوع تجهیزات مانند لودر، غلطک جاده، بیل زنجیری ، بولدوزر زنجیری ، خاور ( مینی تریلی)، تانکر آب (چرخ دستی های آب)، کامیون کمپرسی، صفحه یا تخته میکسر بتن، جرثقیل کامیون، جرثقیل زنجیری ،فینیشر یا همان پی ور و دیگر محصولات ساخت و ساز و مهندسی هستیم. به عنوان یک تامین کننده دراولین مرحله ، Longji Shanghai متعهد به ارائه خدمات با کیفیت بالا، محصولات قابل اعتماد و خدمات به موقع در تحویل و بودجه و به طوری کلی ارائه برنامه آسان و همواردر پروژه در حال اجرای شما است. به عنوان مزایای خدمات ما، می توان گفت محصولات ما به طور گسترده ای به روسیه ، برزیل، کنگو ، غنا ، نیجریه ، گامبیا، کنیا و تانزانیا صادرمی شود و شهرت بالایی در میان مشتریان ما داراست. ما ارائه دهنده سرویس OEM (تولید بنا به درخواست مشتری) به مشریانمان هستیم. اگر شما نیازبه محصولات ما دارید، لطفا از تماس با ما دریغ نکنید.