غلتک ارتعاشی درام پشت سر هم (غلتک ارتعاشی دو درام)

1.غلطک ارتعاشی درام پشت سر هم (انتقال مکانیکی)
LGC203 LGC204 LGC206 LGC210 LGC212
2.غلطک ارتعاشی درام پشت سر هم (انتقال هیدرولیکی)
LGC203H LGC208H LGC210H LGC212H LGC214H

توضیحات :
غلتک ارتعاشی درام پشت سرهم ، به طورعمده حاوی غلتک ارتعاشی مکانیکی پشت سرهم وغلتک ارتعاشی هیدرولیکی پشت سرهم ، با توجه به دستگاه انتقال آن است.
غلتک ارتعاشی دو درام مکانیکی یک نوع غلطک معمولی درام پشت سر هم جمع و جوروفشرده در اندازه کوچک است که در مرمت و نگهداری جاده های مختلف، حاشیه بزرگراه، پیاده رو، مساحت پارکینگ، زمین های ورزشی و چمن باغ به کار برده می شود. با به کار گیری درایو مکانیکی، ارتعاش و فرمان هیدرولیک ، برای فشرده سازی، کانال کشی خط لوله و زهکشی و غیره مناسب است. موتور سنگر قابل اعتماد و با ذخیره سازی فوق العاده قدرت آن را قادر می سازد مصرف سوخت خود را کم کند. خراشنده و دستگاه آبپاش در تمام درامها اطمینان از عملکرد خوب در کاررا حاصل می کند.
غلتک ارتعاشی پشت سر هم هیدرولیک دارای هیدرولیک کامل در حرکت ودرایو و در هر دو درام ارتعاشی است. با توجه به سیتسم کاملا هیدرولیکی در حرکت و درهر دو درام ارتعاشی ، مرکز فرمان هیدرولیک مفصلی، ارتعاش عمودی با نیروی زیاد و راندمان بالا، کلید توقف فشار، این تجهیزات جزء پر طرفدارترین تجهیزات درساخت و ساز است.این غلطک از واحد های کلیدی بسیار پیشرفته ای برای دستیابی به بهره وری کار بالا استفاده کرده است : مانند فرمان مرکز مفصلی با چنگک واحد برای مانور انعطاف پذیربیشتر ، چند دیسک ترمز یکپارچه مرطوب با قطع ترمزروغنی برای ایمنی قابل اطمینان، سیستم قدرت فنری برقی با تقویت ظرفیت مخزن آب پلی اتیلن و غیره .

نوع :
غلتک ارتعاشی درام پشت سر هم با انتقال مکانیکی:
LGC203، LGC204، LGC206، LGC210، LGC212
غلتک ارتعاشی درام پشت سر هم با انتقال هیدرولیکی:
LGC203H، LGC208H، LGC210H، LGC212H، LGC214H

یکی از نمونه ها :
مشخصات LGC212H

موتور
کامینز 6BT5.9 مدل
عمودی ، تزریق مستقیم ، آب سرد شده نوع
110KW نرخ قدرت
2300rpm نرخ سرعت
215g/kw·h نرخ مصرف سوخت
مشخصات فنی اصلی
وزن عملیاتی وزن کارکرد
نوع نوع
12000kg فرکانس
ویبراتور هیدرولیکی دامنه
40/46Hz بار ثابت خطی
0.4/0.8mm نوسان عمودی
286/286N/cm قطر پوسته درام
نیروی گریز از مرکز (امپ بالا)
20mm نیروی گریز از مرکز (امپ پائین)
سیستم انتقال
درایو هیدرولیک نوع
40% درجه توانائی
سرعت حرکت (km/h)
0-12 جلو / معکوس
SAUER/REXROTHپمپ پیستون پمپ حرکت
SAUER/REXROTHپیستون موتور موتور حرکت
چرخ
سیستم رانندگی چرخ عقب نوع رانندگی
6000kg بارچرخ جلو
6000kg بار چرخ عقب
سیستم فرمان
فرم طراحی شده ، فرمان هیدرولیکی نوع
دو سیلندر سیلندر فرمان
پمپ دنده پمپ فرمان
13MPa فشار کاری
±35° زاویه فرمان
5605mm حداقل شعاع کاری
سیستم فرمان
ترمز دیسکی ، به کار انداختن چرخهای عقب سرویس ترمز
کلید کاری ترمز پارکینگ
ابعاد
5062mm کل طول
2250mm کل عرض
3000mm کل ارتفاع
2100mm عرض درام
3717mm چرخ پایه
1350mm قطر درام
324mm سایز تایر
ظرفیت سرویس زدودگی زمین
65L باک هیدرولیک
20L بلبرینگ ویبراتور
34L مایع خنک کننده
2.6L کاهنده
154L باک سوخت
16L میلنگ موتور

شرکت Longji Shanghai تولید کننده حرفه ای و سازنده ماشین آلات و تامین کننده غلتک ارتعاشی درام پشت سر هم در چین می باشد. ما عرضه کننده همه نوع تجهیزات مانند لودر، غلطک جاده، بیل زنجیری ، بولدوزر زنجیری ، خاور ( مینی تریلی)، تانکر آب (چرخ دستی های آب)، کامیون کمپرسی، صفحه یا تخته میکسر بتن، جرثقیل کامیون، جرثقیل زنجیری ،فینیشر یا همان پی ور و دیگر محصولات ساخت و ساز و مهندسی هستیم. به عنوان یک تامین کننده دراولین مرحله ، Longji Shanghai متعهد به ارائه خدمات با کیفیت بالا، محصولات قابل اعتماد و خدمات به موقع در تحویل و بودجه و به طوری کلی ارائه برنامه آسان و همواردر پروژه در حال اجرای شما است. به عنوان مزایای خدمات ما، می توان گفت محصولات ما به طور گسترده ای به روسیه ، برزیل، کنگو ، غنا ، نیجریه ، گامبیا، کنیا و تانزانیا صادرمی شود و شهرت بالایی در میان مشتریان ما داراست. ما ارائه دهنده سرویس OEM (تولید بنا به درخواست مشتری) به مشریانمان هستیم. اگر شما نیازبه محصولات ما دارید، لطفا از تماس با ما دریغ نکنید.


محصولات مرتبط
    1. غلطک تایر پنوماتیک
      غلتک بادی به طور عمده حاوی غلتک تایرپنوماتیک مکانیکی پشت سر هم و غلتک تایرهیدرولیک پنوماتیک ، با توجه به دستگاه انتقال استفاده شده در آن است .
      غلتک تایر پنوماتیک مکانیکی پشت سرهم با کیفیت بالا شامل تجهیزات فشردگی برای طبقه بالا بزرگراه، فرودگاه، جاده شهری و زمین های صنعتی است، به خصوص برای فشرده سازی نهایی سطح آسفالت بزرگراه ها در طبقه بالا است...