لودر چرخ فشرده

LGL10F LGL16F LGL16F-II LGL18F LGL20F

توضیحات :
لودر چرخ فشرده جزء ماشین آلات مهندسی اندازه کوچک است. طراحی شده برای بارگیری، تخلیه، تخریب، حفاری، بلند کردن و مواد شکل داده شده مانند چیزهای شل شده در معادن و فلزات ، آسفالت، بقایای تخریب، خاک ، ماسه ، سیاهههای مربوط، مواد معدنی خام، سنگ، شن و ماسه، خرده چوب ها در سایت ساخت و ساز مهندسی. دستگاه می تواند با انعطاف پذیری و چالاکی بیشتری حتی در مناطق تنگ با اندازه کوچک خود کار کند . سیستم فرمان سنجش هیدرولیکی و واحد پمپ سوپاپ در سیستم کارهیدرولیکی در این دستگاه ، می تواند در انرژی صرفه جویی کند و کارآمد بالائی را ایجاد نماید. شعاع چرخش در این دستگاه بسیار کوچکتر است، که باعث می شود دستگاه برای کار در سایت های باریک ، قابل انعطاف تر و چالاک تر ومناسب تر است.

انواع :
SWL10F, SWL16F, SWL16F-II, SWL18F, SWL20F
نوع اول:
مشخصات فنی SWL20F لودر چرخ فشرده

 موتور
LR4108  مدل
در خط ، آب سرد شده ، تزریق مستقیم  نوع
64KW  نرخ قدرت
2400rpm  نرخ سرعت
مشخصات فنی اصلی
2000kg  مقدار بار
6000kg  وزن کار کرد یا عملکرد
1.3m3  مقدارظرفیت فضای سطل
50KN  ماکسیمم قدرت قابل تحمل
2700mm  ماکسیمم مقدار سر ریز
900mm  رسیدن به لبه
4830mm  حداقل شعاع چرخش
≤5s  زمان بلند کردن سطل یا چنگک
≤10s  زمان یک چرخ کامل
16/70-20  سایز تایر
 سیستم انتقال
 مبدل گشتاور
(Shandong) تک استیج  نوع
گردش روغن با فشار نوع خنک کن
جعبه دنده
(Shantui)پاور شیفت  نوع
F2/R2 شیفت دنده (جلو و معکوس)
سرعت حرکت (Km/h)
6/6 جلو و معکوس Ⅰ
24/24 جلو و معکوس
ابعاد
5520mm طول( با سطل بر روی زمین)
1960mm عرض( تا خارج از چرخها )
2850mm ارتفاع تا بالای کابین
1496mm گام

شرکت Longji Shanghai تولید کننده حرفه ای و سازنده ماشین آلات و تامین کننده لودر چرخ دار فشرده در چین می باشد. ما عرضه کننده همه نوع تجهیزات مانند لودر، غلطک جاده، بیل زنجیری ، بولدوزر زنجیری ، خاور ( مینی تریلی)، تانکر آب (چرخ دستی های آب)، کامیون کمپرسی، صفحه یا تخته میکسر بتن، جرثقیل کامیون، جرثقیل زنجیری ،فینیشر یا همان پی ور و دیگر محصولات ساخت و ساز و مهندسی هستیم. به عنوان یک تامین کننده دراولین مرحله ، Longji Shanghai متعهد به ارائه خدمات با کیفیت بالا، محصولات قابل اعتماد و خدمات به موقع در تحویل و بودجه و به طوری کلی ارائه برنامه آسان و همواردر پروژه در حال اجرای شما است. به عنوان مزایای خدمات ما، می توان گفت محصولات ما به طور گسترده ای به روسیه ، برزیل، کنگو ، غنا ، نیجریه ، گامبیا، کنیا و تانزانیا صادرمی شود و شهرت بالایی در میان مشتریان ما داراست. ما ارائه دهنده سرویس OEM (تولید بنا به درخواست مشتری) به مشریانمان هستیم. اگر شما نیازبه محصولات ما دارید، لطفا از تماس با ما دریغ نکنید.


محصولات مرتبط
    1. لودر بکهو
      لودر بکهوویکی از تجهیزات بسیار معمول ، در مهندسی زمین و جابجائی زمین است و می تواند برای طیف گسترده ای از وظایف مورد استفاده قرار گیرد : ساخت و ساز ، تخریب های کوچک و حمل و نقل مصالح ساختمانی. با توجه به اندازه کوچکش و همه کاره بودن آن، این دستگاه به عنوان یکی از مهمترین ماشین آلات ساخت و ساز به حساب می آید وجزء محبوبترین تجهیزات ساختمانی به شمار می رود.به همین دلیل است که به طور گسترده ای در رشته مهندسی شهری و پروژه های ساخت و ساز کوچک، مورد استفاده قرار میگیرد...