خانه » درباره ما

شرکت Shanghai Longji یکی از سازندگان حرفه ای ماشین آلات و همچنین یکی از تامین کننده های ماشین آلات در زمینه ساخت و ساز مهندسی در چین است که همه نوع تجهیزات مهندسی و ساخت و ساز را به شرح زیر عرضه می کند :
1. دستگاههای جابجائی خاک وزمین مانند : بولدوزر ، لودر (لودر چرخ فشرده ، لودر بکهو) ، موتور گریدر ، بیل زنجیری (بیل آبی خاکی دو منظوره) ، بیل هیدرولیکی چرخدار و غیره
2. ماشین آلات راه سازی مانند : غلتک جاده (غلتک ارتعاشی یا غلتک استاتیک ، تک درام یا نوع درام پشت سر هم ، با جعبه دنده مکانیکی و یا هیدرولیک ) ، فینیشر (با جعبه دنده مکانیکی یا هیدرولیکی) ، کامیون آسفالت پخش کن (استاندارد و هوشمند) ، پخش تراشه ، ماشین آلات فرز سرد ،ماشین باز سازی جاده ، بچینگ پلانت آسفالت (استاتیک (ثابت) و یا متحرک) ، ماشین پخش عایق به صورت همزمان ، تجهیزات ذوب آسفالت و غیره.
3. تجهیزات بتن مانند : کامیون میکسر بچینگ پلانت بتون ، پمپ بتن ، کامیون نصب بتون شده ، جرثقیل برای قرار دادن بتون و غیره
4. معدن و تجهیزات معدنی مانند : کامیون کمپرسی معدن ، تانکر آب ، بیل مکانیکی استخراج معدن ، بولدوزر معدن ، لودر معدن ، صفحه و زمین خرد کن (متحرک یا ثابت) و غیره.
5. کامیون مانند کامیون کمپرسی ، کامیون یا تانکر آب ، کامیون تانکر سوخت ، تراکتور و غیره
6. جرثقیل مانند : جرثقیل زمین ، جرثقیل زنجیری ، جرثقیل برج یا برج جرثقیل.

پروژه های ساخت و ساز جاده ای ما ، به طور گسترده شامل عملیات خاک ریزی و تراکم کار در پروژه های بزرگ است : مانند ساخت بزرگراه ، راه آهن ، باند فرودگاه ، سد سازی، و ورزشگاهها . به طور عمده تجهیزات راه و ساخت جاده برای فشرده سازی خاک شنی ، خاک نیمه غلیظ ، خاک چسبنده ، تثبیت زیرخاک ، بتن و آسفالت و پیاده رو مورد استفاده قرار میگیرد.کامیون پمپ های بتن برای حمل و نقل بتن سنگین و بتن مخلوط شده از محل مخلوط تا محل مورد استفاده است. صفحات میکسر بتن به عنوان تجهیزات اصلی پایگاه عرضه بتن استفاده می شود. کامیون جرثقیل یا همان جرثقیل کامیون دار به طور گسترده در بنادر ، کارگاه ها ، و سایت های ساخت و ساز برای بلند کردن و جابجائی تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرد.

از ویژگی های اصلی ماشین آلات مهندسی ساخت و ساز ما ، کیفیت بالا و قیمت پایین آنها می باشد.اجزا و تجهیزاتی که ما در ساخت ماشین آلات خود به کار می بریم ، از تولید کنندگان قطعات ماشین با کیفیت بالامی باشند. برای مثال ،در کامیون های پمپ بتن از شاسی های بنز ساخته شده در آلمان ، ولوو ساخت سوئد ، و ISUZU ، و یا Hino ژاپن استفاده می شود.از موارد دیگرمی توان به جعبه دنده STEIBLL آلمانی یا سیستم های پمپاژ از Zoomlion اشاره کرد. ما براساس سیستم مدیریت کیفیت ISO ماشین آلات خود را اسمبل می کنیم و ضامن کیفیت کامیون های خودمان هستیم. پمپ های بتن ، بولدوزر ، آسفالت مخلوط کن ، و سایر محصولات همه بر اساس استاندارد مدیریت زیست محیطی در تولید ISO14001 می باشند ، در نتیجه آنها سازگار با محیط زیست هستند. برای قیمت میتوان گفت ،ما قطعات محصولات خود مانند کامیون جرثقیل، کامیون تراکتور ، غلطک وتجهیزات و ماشین الات جاده ای و راه سازی را با همکاری شرکای قدیمی تولید میکنیم ، بنابراین ما قادر به ارائه محصولات خود با قیمت های پایین تر می باشیم. علاوه بر این ، ما در تلاش برای رسیدن به بهره وری کل ، با اتلاف منابع هستیم. Shanghai Longji شرکت ساخت ماشین آلات در شانگهای چین است، که خود شانگهای یکی بزرگترین پورتها و بنادر در بین ده بندر برزگ جهان است. ما همچنین با دسترسی آسان به بزرگراه ها و فرودگاه بین المللی، هزینه های حمل و نقل مشتریان را به طور موثر کاهش می دهیم. همه موارد ذکر شده به ما اجازه می دهد ، به طور قابل توجهی هزینه های تولید و ارائه محصولات خود را کاهش دهیم و آنها را با قیمت های پایین تر به دست مشتریان برسانیم.

محصولات با کیفیت بالا باید از خدمات با کیفیت بالا برخوردار باشد. بنابراین کیفیت خدمات ما به مشتریان اهمیتی حیاتی برای ما دارد. Longji به عنوان یک تولید کننده متعهد به ارائه محصولات و خدمات با کیفیت بالا ، قابل اعتماد در زمان تحویل و در بودجه ، مجری و گرداننده پروژه شما براساس برنامه زمانی می باشد. محصولات ما با ضمانت نامه است ، و ما قادر به ارائه سفارشات خاص بنا به درخواست مشتری هستیم ، به علاوه توانائی ارائه خدمات برساس درخواست مشتری نیز می باشیم.
با توجه به خدمات ، ما دارای سیستم پرسنلی کامل هستیم که به شما اطمینان دهیم ، پروژه از لحاظ زمانی به موقع پایان ما یابد. به عنوان مثال ، ما با عوامل خود در بخش پشتیبانی و فنی به مشتریان از لحاظ خدمات بعد از فروش و سئولات فنی را پشتیبانی می کنیم. همچنین در مورد خدمات بعد از فروش باید اشاره کرد ، ما دارای بخشهای دیگری مانند : خدمات بعد از فروش و سیستم گیرنده ، اعزام بازاریابی و کارکنان فنی به هر بخش از جهان ، بخش آموزش ، بخش عرضه و حمل و نقل می باشیم .
به عنوان یک نتیجه از این مزایا و منافع ، باید گفت که کامیون پمپ بتن ، جرثقیل چنگک دار ، لودر بکهوو ، و محصولات دیگر ما در حال حاضر در روسیه ، برزیل ، کنگو ، غنا ، نیجریه ، گامبیا ، کنیا ، تانزانیا و ، در میان دیگرمشتریان ما از محبوبیت خاصی برخوردار است. اگر شما علاقه مند به محصولات ما هستید ، با ما تماس بگیرید!

محصولات مرتبط