1. غلطک ثابت
   غلتک ثابت به طور گسترده ای در فشردگی آثار مختلف مانند شن، سنگ های خرد شده، شن و ماسه، سنگ فرش مخلوط، خاک شنی، تثبیت خاک و بتمنس بتن و غیره در نمونه حوزه های برنامه های کاربردی ، مانند ساختن سرک ها، کارگاههای صنعتی ساخت و ساز و توسعه سایت ها استفاده می شود. این غلطکها با ایمنی کارآمد و قابلیت اطمینان بالا ، جعبه دنده خوب ، درایو بالا ومتغیربرای فرمان مکانیکی و هیدرولیک، انعطاف پذیری استثنایی و مخزن آب با کیفیت بالا کار می کنند...
  1. غلطک ارتعاشی
   غلتک ارتعاشی ما را می توان با درام های تک یا دو درام خریداری کرد. مجهز به موتور قدرتمند ، پمپ و موتور ارتعاشی PERMCO/HERCULES ، انتقال درایو مکانیکی ، مناسب برای مواد غیر منسجم، مانند خاک شنی، شن، سنگ های خرد شده، پر کردن سنگ و خاک کم منسجم ، طراحی شده برای ساخت و ساز پروژهای بزرگ مانند طبقه بالا بزرگراه ، معادن ، سدها ، فرودگاه ها ، بنادر، راه آهن و مناطق صنعتی است. کامینز موتور و پوسته پا پد اختیاری است. مجهز به بشکه فلزی که می تواند فشردگی موثرتری را ارائه دهد. محصولات نظر خود...
  1. فشرده ساز ضربه ای
   ذخیره انرژی ، سیلندر هیدرولیک ، و فنر فشرده شده بر روی شفت کشش سه مرحله شوک است که بر روی مکانیسم فشرده سازی تاثیرمی گذارند. ما طراحان حرفه ای برای کاهش نیروی ضربه در برابر هر مکانیزم و تسکین نفوذ آن به تراکتور هستیم . از ویژگی های فشرده ساز ضربه ای تحمل ساختاری در برابر نیروی ضربه قوی است. هر کدام از اجزاء دارای ساختاری محکم و شکلی قابل اعتماد برای جلوگیری از از دست رفتن ساختار در برابر ضربه است ...

غلطک جاده

توضیحات :
غلتک جاده که غلطک فشرده سازی نیز نامیده می شود یکی از پر کاربردیترین ماشین آلات مهندسی و تحهیزات ساخت و سازاست.
وقتی ماشین شروع به کار می کند ، باید روی بستر و زمین فشرده سازی اولیه قبل ازعمل فشردگی انجام شده باشد. سپس غلتک تایر پنوماتیک با استفاده از دو ردیف لاستیک بادی بر روی آن کار می کنند. غلتک با استفاده از لاستیک انعطاف پذیر می تواند به طور موثروکارا بر روی زمین ناهموار کار کند. پس از آن ، شما باید غلطک درام فلزی را برای ایجاد سطح صاف و حتی نتیجه بهتراستفاده کنید.
ما می توانیم تمام انواع غلطک جاده مانند غلتک درام ، غلطک پشت سر هم ، غلطک تایر ، غلطک های استاتیک و غلطک دستی درام پشت سر هم را برای پروژه های ساخت و ساز شما ، به شما ارائه دهیم. غلطکهای ما با وزن عملیاتی از 770kg تا 26000kg ، کاملا هیدرولیکی و یا مکانیکی ، استاتیک و یا لرزان ، قادر به پاسخگویی به خاک شما را ، در محل های دفن زباله های شهری و برنامه های صاف و هموار کردن سطح ، و همچنین جمع و جورکردن ماسه ، سنگ خرد شده ، مخلوط ماسه سنگ فرش ، خاک ، بتن ، آسفالت و سنگ پر کردن را دارند و در این زمینه ها می توانند کار کنند.

انواع و برنامه های کاربردی :
ما می توانیم انواع مختلف غلتک جاده را با توجه به تعداد درمهای آن به دو دسته : تک درام و دو درام تقسیم کنیم و آنها را در انواع مختلف مانند غلتک های ارتعاشی ، غلتک یدک کشیده ، غلطک دستی و غیره ارائه دهیم.
غلتکی استاتیک به طور گسترده در فشرده سازی آثار مختلف مانند شن ، سنگ های خرد شده ، شن و ماسه ، سنگ فرش مخلوط ، خاک شنی ، تثبیت خاک و بتمنس بتن و نمونه حوزه های برنامه های کاربردی دیگر استفاده می شود ، از جمله : ساختن سرک ها ، کارگاههای صنعتی ساخت و ساز و سایت های توسعه.
غلتک ارتعاشی دارای درایو حرکت مکانیکی ، موتور D6114ZG، دامنه دو برابر ، لرزش هیدرولیک و پیکربندی فرمان استاندارد برای دسترسی آسان و کار راحت و برای تعمیر و نگهداری و قابل اعتماد بودن است. لرزش به طور معمول توسط پیستون موتورکه در داخل درام است وبه وزنه خارج از مرکز شفت متصل شده اند ایجاد می شود.
تایر غلتک پنوماتیک عمدتا حاوی غلتک تایر پنوماتیک مکانیکی وغلتک تایرهیدرولیک پنوماتیک پشت سر هم ، با توجه به دستگاه انتقال استفاده شده در آن است .
غلتکی تایر پنوماتیک مکانیکی پشت سرهم با کیفیت بالا جزء تجهیزات فشردگی برای طبقه بالا بزرگراه ، فرودگاه ، جاده شهری و زمین های صنعتی است ، به خصوص برای فشرده سازی نهایی سطح آسفالت بزرگراه ها در طبقه بالا است. موتور کامینز استفاده شده در آن به شما این امکان را می دهد آن را با قدرت های زیاد به کارببرید.
غلتک ارتعاشی دستی درام پشت سر هم مخصوص تراکم و نگهداری جاده های مختلف در شرایط مناطق محدود ، از جمله مناطق با عرض شیار کمتر از 0.8m ، ساخت و ساز ساختمان ، پر کردن خط لوله ، کانال خط لوله زمین ورزشگاه و ترانشه زهکشی و غیره طراحی شده است .

شرکت Longji Shanghai تولید کننده حرفه ای و سازنده ماشین آلات و تامین کننده غلطک جاده در چین می باشد. ما عرضه کننده همه نوع تجهیزات مانند لودر، غلطک جاده، بیل زنجیری ، بولدوزر زنجیری ، خاور ( مینی تریلی)، تانکر آب (چرخ دستی های آب)، کامیون کمپرسی، صفحه یا تخته میکسر بتن، جرثقیل کامیون، جرثقیل زنجیری ،فینیشر یا همان پی ور و دیگر محصولات ساخت و ساز و مهندسی هستیم. به عنوان یک تامین کننده دراولین مرحله ، Longji Shanghai متعهد به ارائه خدمات با کیفیت بالا، محصولات قابل اعتماد و خدمات به موقع در تحویل و بودجه و به طوری کلی ارائه برنامه آسان و همواردر پروژه در حال اجرای شما است. به عنوان مزایای خدمات ما، می توان گفت محصولات ما به طور گسترده ای به روسیه ، برزیل، کنگو ، غنا ، نیجریه ، گامبیا، کنیا و تانزانیا صادرمی شود و شهرت بالایی در میان مشتریان ما داراست. ما ارائه دهنده سرویس OEM (تولید بنا به درخواست مشتری) به مشریانمان هستیم. اگر شما نیازبه محصولات ما دارید، لطفا از تماس با ما دریغ نکنید.