موتور گریدر

LGG165 LGG165-II LGG180 LGG180-II LGG220 LGG220-II
LGG315

توضیحات :
این نوع موتور کلاس درجه یک آن در ساخت و ساز و تعمیر و نگهداری سایت مثل جاده های خاکی و جاده ها شنی و همچنین برفی و زمین شل مورد استفاده قرار می گیرد. آنها بر روی سطح زمین و در شرایط مسطح مورد استفاده قرار می گیرند ، بنابراین آسفالت بر روی آن قرار می گیرد. این آماده سازی پایه برای دوره ساخت و ساز است.
کلاس موتور ما در سطح استانداردها در سطح جهانی با الکترونیک پیشرفته و هیدرولیک از 165HP 315HP با چند برنامه است که با موتور اصلی کامینز QSM - 11، مبدل گشتاور اصلی ZF ، گیربکس و محور رانندگی مجهز ، و یا CAT مجوز موتور ، محور با کیفیت خوب، دارای مجوز ZF آلمان ، مسئولیت رسیدگی به الکترو هیدرولیک است.دید درون 1M × 1M از راه دور، که باعث حفظ راحت و عمل امن آن می شود. این محصول ایده آل برای پاسخگویی به احتیاجات سخت در ساخت و ساز جاده ها و نگهداری در محدوده معدن است.

موتور
C6121 تحت لیسانس CAT  مدل
تزریق مستقیم ، آب سرد شده ، توربو شارژ نوع
162KW نرخ قدرت
2200rpm نرخ سرعت
230g/Kw. h مقدار مصرف سوخت
سیستم انتقال
سه المان ، تک استیج( تحل لیسانسZF)  نوع
1.94  نسبت گشتاور
گردش روغن با فشار  نوع خنک کن
پاور شیفت( تحت لیسانس ZF)  نوع جعبه دنده
F6/R3  شیفت دنده(جلو و معکوس)
 سرعت حرکت(Km/h)
6.8/6.8  جلو و معکوس Ⅰ
10.3/15.3  جلو و معکوس Ⅱ
15.3/32  جلو و معکوس Ⅲ
22.7  جلو  IV
32  جلو  V
47  جلو VI
چرخ و تایر
چهار چرخ (4*6)  نوع رانندگی
610 mm  زدودگی و صافی چرخ جلو
32°(L/R)  لاغری چرخ جلو
±15°  نوسان
وارداتی شماره یفرانسیل  SPIN  راندن چرخ
سیستم فرمان
49°(L/R)  زاویه فرمان چرخ جلو
10.4m(بدون خم چرخ) 10.9m(چرخ خم)  زاویه چرخش
26°(L/R)  زاویه معماری فرمان
سیلندر دو کاره  نوع رانندگی
تجهیزات کاری
سیستم رانندگی هیدرولیکی  سیستم کنترل
پمپ دنده ای فشار بالا  پمپ هیدرولیک
HUSCO  کنترل دریچه
18MPa  کنترل فشار
HYUNDAI  سیلندر هیدرولیک روغن
85KN حداکثر نیروی کششی
535 mm  نفوذ به داخل زمین
4320 mm عرض تیغه
360°  گردش تیغه
90°(L/R) حداکثر زاویه برش
سیستم ترمز
سیستم ترمز کمکی هیدرولیکی و گسترش داخلی سرویس ترمز
ترمز مکانیکی و گسترش داخلی  ترمز در حالت پارک
ابعاد
8990 mm  کل طول
2600 mm عرض( تا خارج از چرخها )
3370 mm ارتفاع کل
6100 mm چرخ پایه
2120 mm  گام جلو
2120 mm  گام پشت
17.5-25  سایز تایر
ظرفیت سرویس
350L  باک سوخت
27L  محل اتصال میلنگ موتور
70L  تانک هیدرولیک
45L  گیربوکس
18L چرخهای عقب
هر یک 42L جعبه بالانس
 مارپیچ

گریدر LGG315 با مشخصات فنی بالا، قوی ترین جاده صاف کن در چین است ، که با موتور اصلی کامینز QSM - 11، مبدل گشتاور اصل ZF ، گیربکس و مجهزبه محور رانندگی است. این محصول ایده آل برای پاسخگویی به احتیاجات سخت در ساخت و ساز جاده ها و نگهداری در محدوده معدن است.

شرکت Longji Shanghai تولید کننده حرفه ای و سازنده ماشین آلات و تامین کننده گریدر در چین می باشد. ما عرضه کننده همه نوع تجهیزات مانند لودر، غلطک جاده، بیل زنجیری ، بولدوزر زنجیری ، خاور ( مینی تریلی)، تانکر آب (چرخ دستی های آب)، کامیون کمپرسی، صفحه یا تخته میکسر بتن، جرثقیل کامیون، جرثقیل زنجیری ،فینیشر یا همان پی ور و دیگر محصولات ساخت و ساز و مهندسی هستیم. به عنوان یک تامین کننده دراولین مرحله ، Longji Shanghai متعهد به ارائه خدمات با کیفیت بالا، محصولات قابل اعتماد و خدمات به موقع در تحویل و بودجه و به طوری کلی ارائه برنامه آسان و همواردر پروژه در حال اجرای شما است. به عنوان مزایای خدمات ما، می توان گفت محصولات ما به طور گسترده ای به روسیه ، برزیل، کنگو ، غنا ، نیجریه ، گامبیا، کنیا و تانزانیا صادرمی شود و شهرت بالایی در میان مشتریان ما داراست. ما ارائه دهنده سرویس OEM (تولید بنا به درخواست مشتری) به مشریانمان هستیم. اگر شما نیازبه محصولات ما دارید، لطفا از تماس با ما دریغ نکنید.


محصولات مرتبط
    1. بیل مکانیکی یا حفار زنجیری
      بیل مکانیکی زنجیری (حفار زنجیری) یک وسیله نقلیه طراحی شده برای حفاری و یا حرکت اجسام بزرگ است. به همین دلیل است که به طور گسترده ای در کار ساخت و ساز ، مانند حفر ترانشه ها ، سوراخ ها، ساختمانها مورد استفاده قرار می گیرد. بلند کردن و گرفتن اجسام، حرکت خاک ، تخریب، لایروبی، برش دادن زمین واجسام، خرد کردن و غیره ازدیگرمواردی است که همواره به بیل مکانیکی زنجیری (حفار زنجیری) نیاز است. ما بیل مکانیکی زنجیری (حفار زنجیری) در انواع مینی بیل زنجیری ، مینی بیل متوسط ( حفار...