خانه » قطعات و خدمات
خدمات پس از فروش و ضمانت

در Longji ، ما سخت می کوشیم تا وفاداری خود را به مشتریانمان ما از طریق ارائه خدمات در سطح جهانی و هر روزه نشان دهیم. میراث ما خدمات به مشتریان ، توسط شبکه قابل اعتماد و کارآمد و با قدرت و بی نظیر است.تعهد ما به خدمات ، تضمین کامل است و ما هر تلاشی را برای رضایت شما انجام می دهیم. این تعهد ما به شما می باشد. آرزو ما نه تنها رضایت مشتریان است بلکه برطرف کردن انتظارات آنها یکی دیگر از آرزوهای ما است. در صورت بروزهر گونه نقص یا مشکلات فنی مشتریان ما به سادگی می توانند با خدمات پس از فروش با شماره گیری تلفن تماس برقرار کنند و آنها را مطلع سازند. پس از آن ، تکنسین ها و یا مهندسین ما سریعأ برای خدمت به آنها آماده خواهند بود.


تعمیر و نگهداری و پشتیبانی

بهره وری پشتیبانی
برای پیش افتادن انتظارات شما و حصول اطمینان شما در انجام پروژه ، هیئت مدیره ما به همراه کارکنان فنی سفرهای منظمی را برای تماس با تولید کنندگان و کشف آخرین تحولات تکنولوژیکی و نوآوری درنظر گرفته و برنامه ریزی می کند. این امر شامل آموزش و آموزش ماموران ما برای ارائه خدمات بهتر به کاربر نهایی است. این کمک به رساندن مشتری ما به حداکثر ROI (بازگشت سرمایه گذاری) می کند.
پشتیبانی فنی
ما با مجهزبودن به امکانات کارگاهی خوب برای قطعات یدکی قادر به ارائه خدمات پس از فروش عالی هستیم.در LONGJI ما با اعزام گروههای پشتیبانی فنی ، ماموران بازاریابی و هیات های فنی به هر بخشی از جهان به صورت منظم به ارائه از خدمات پس از فروش می پردازیم .
ما گروهی از کارکنان آموزش دیده و مجرب متشکل از مهندسین مکانیک ، برق و نرم افزار داریم. کارکنان ما همواره آماده پاسخگوئی و یا ارائه راه حل به هر گونه مشکلاتی که ممکن است در این زمینه بوجود بیاید ، هستند.
نظارت فنی و مشاوره
به عنوان ناظر و یا مشاور ، کارشناسان ما بر روی سایت تمام پروژه ها را می ببینید. آنها با سیستم های پیشرفته و دستگاه الات حرفه ای به کمک و ارائه مشاوره فنی برای به حداکثر رساندن کارایی تجهیزات ما می پردازند.
تاکید ما بر جنبه نظارت در طول سال ها با تاکید ونظارت دولت و مشاوران آنها است ، که شامل تلاش برای کنترل و هماهنگی تیم ما از تکنسین های ماهر و مهندسان برای انجام کار می شود.

آموزش و توسعه

مشتریان ما باید مایل به فرستادن مهندسان و اپراتورها خود برای آموزش و توسعه بیشترو به روز رسانی مهارت های خود باشند. آنها می توانند با ارسال مهندسان و اپراتورها خود و حضور در برنامه های آموزشی ما ، به منظور کسب صلاحیت های تکنولوژیکی برای فعال کردن آنها و برای انطباق و پاسخ به نیازهای در حال تغییر و پیشرفت در تکنولوژی بپردازند.
برنامه های آموزشی ما بر زمینه های نوآوری و نرم افزار مهندسی برای محیط زیست بهتر است. بنابراین مشتریان ما آخرین تکنیک ها و موثرترین روشها از برنامه های فنی رادر این زمینه می آموزند.
برنامه های ما تصویب صلاحیت رویکرد مبتنی بر آموزش است. کلاسهای تدریس تئوری وعملی ، باعث یادگیری بهتر مفاهیم و کسب مهارت های فنی به منظور ارتقاء سطح علمی و عملی می گردد. این کلاسها و تمرینها در اسمبل کردن ، چیدن ، باعث تمرین و ارتقاء مهارت خود برای کارکرد مناسب ، نگهداری و تعمیر خرابی دستگاه های ما به آنها کمک می کند.


قطعات

راه حل های آپ تایم
LONGJI متعهد به پشتیبانی از ارائه طراح برای پروژه در حال اجرا شما به صورت هموار و بر طبق برنامه است:
به منظور تسریع در زمان تحویل برای مشتریان خود ، رزرو کشتی ، کنترل و نظارت بر بخش تولید به منظور بهینه سازی تمامی منابع ، ساعت های اضافه کاری راه را بر آن ساخته ، تولید جلوتر از برنامه زمانی پایان گیرد.
شرکت LONGJI ، مشتریان خود را در تصمیم گیری های محتاطانه و خردمندانه برای خرید کمک میکند. این باعث خرسندی و رضایت ما است که بدانیم مشتریان ما در خرید خود متوجه کیفیت ، قابلیت اطمینان و دوام همکاری با ما براساس قیمت های معقول ما هستند.
خدمات پایکار
LONGJI جوابگوی مشتریان خود تنها با یک تماس کوچک است و پاسخگو پشتیبان مشکلات و سئولات آنها ازطریق تلفن ، وب سایت و پست الکترونیکی و اعزام مهندسین و تکنسین های مربوطه برای تعمیر در محل است.
برای حمایت و پشتیبانی اساسی ، جامع و پیشرفته در محل خدمات ، تیمی شامل تکنسین های با تجربه و مجرب اختصاص داده شده است که به راحتی در سراسر جهان برای آماده سازی ، راه اندازی ، سرویس و نگهداری تجهیزات دسترس هستند و شما را در طول هر فاز پروژه برای اطمینان از پیشرفت درست کارهمراهی می کنند.
موجودی قطعات یدکی
در LONGJI ، ما یک انبار قطعات یدکی گسترده برای تمامی تجهیزاتمان از کوچکترین یاتاقان تا پیچیده ترین مدار موجود داریم. ، LONGJI متعهد به موجود داشتن تمام قطعاتی است که در پروژه در حال اجرا شما به کار می رود. ما یک لیست از قطعات یدکی ، قطعات و لوازم جانبی را همیشه درانبار موجود داریم تا مشتریان را برای محصولاتی که از ما خریداری کرده اند حمایت کنیم و آنها با مشکل مواجه نگردند.
این روش کار کرد باعث سرعت و کارآمدی برای خدمت به مشتریانمان است. ما محصولات خود را براساس گواهی OEM ( درخواست مشتری) تولید می کنیم و از طریق نمایندگیهای خود قطعات یدکی در سراسر جهان توزیع می کنیم.


کشتیرانی

LONGJI دارای یک مدیریت حمل و نقل تمام وقت برای کمک به مشتریان در تهیه تمامی اسناد مورد نیاز برای صادرات محصولات خود است، که ما برای فروش ارائه میگردد.ما با بیش از 10 سال سابقه در زمینه صادرات با شرکتهای بزرگ حمل و نقل کالا مانند Austral Asia Line, COSCO, CPM, HOEGH AUTOLINERS WALLENIUS WILHELMSEN, MAERSK SEALAND و غیره رابطه و همکاری داریم و تمامی کارهای صادرات خود را بسیار کلیدی و کار آمد وبر طبق برنامه زمانی در دست داریم.علاوه بر این ، بودن شرکت ما در شانگهای مبتنی بر این که بندر شانگهای ،یکی از بزرگترین بنادر دریای چین است از موقعیت استراتژیک برخوردار است.


محصولات مرتبط