خانه » محصولات » ماشین آلات ساخت و ساز جاده » تجهیزات ذوب آسفالت

تجهیزات ذوب آسفالت

LGAM30 LGAM60 LGAM80

شرح تجهیزات ذوب آسفالت :
تجهیزات ذوب آسفالت یک نوع ماشین آلات ساخت و ساز و ماشین های مهندسی است که برای خالی کردن آسفالت از درام و گرمایش آسفالت مورد استفاده قرار می گیرد. گاز داغی را که از مشعل بیرون می آید برای آسفالتی که ازدرام بیرون می آید به کار می برد، و با استفاده از کویل گرمایشی روغن داغ به طور غیر مستقیم به گرم کردن آسفالت می پردازد ، که می تواند از کهنه شدن آسفالت در طی حرارت جلوگیری کند.
ویژگی های تجهیزات ذوب آسفالت:
درحفاظت ازمحیط زیست :
دستگاه ساختمانی کاملا بسته دارد وبدون آلودگی است.
صرفه جویی در انرژی :
با استفاده از گاز داغی(320-450℃) که از مشعل بیرون می آید،به ذوب کردن و گرم کردن آسفالتی که از درام بیرون می آید می پردازد.(تقریبا حدود 150 درجه سانتی گراد در ارتباط با هوا به حدر میرود ).سیستم و دستگاه بسته موجب صرفه جویی در منابع انرژی تا 50 ٪ در مقایسه با سیستم باز است.

به صورت خودکار :
برای داشتن عملکرد اتوماتیک از بین بردن باقی مانده، ازیک فیلتراز بین برنده استفاده می کنیم.
کاربرد ایده آل :
این را می توان در بسیاری از انواع درامها حاصل کرد. این کارکرد را تحت تاثیر قرار نمی دهد حتی اگر درام (drum) به خارج از شکل در آید.
کم شدن آب دستگاه:
با استفاده از پمپ آسفالت به جابجایی گسترده ای برای تحقق بخشیدن به چرخه درون و کم آبی بدنه از زیر جوی آسفالت می پردازد.
قابلیت اطمینان بالا :
تجهیزات با سیستم کنترل خودکار ومشعل خودکار ،با نام تجاری بین المللی معرفی می شوند.
مونتاژ و پیاده کردن آسان .
انواع :
LGAM30، LGAM60، LGAM80
یکی از نمونه ها:
مشخصات تجهیزات ذوب آسفالت LGAM80

مشخصات اصلی
8-10 بهره وری(t/h)
120-160 دمای آسفالت(℃)
44 تعداد درامها هر دسته
60×104 ظرفیت حرارتی روغن هیتر(kcal/h)
200-240 ظرفیت حرارتی روغن. (℃)
38 قدرت کل(kW)
28 وزن کل (t)
12×2.4×2.5 ابعاد کل (L×W×H) (m)
بدنه اصلی
بدنه اصلی به دو اتاق با دست رو به بالا و پایین تقسیم شده است."اتاق بالا" به اعمال حرارت به آسفالت درام با استفاده از گاز داغ مشعل دیزل روغنی می پردازد و آسفالت را از داخل درام به بیرون می ریزد."اتاق پایین"که ما آن را "استخر آسفالت" می نامیم ، حرارت به اعمال حرارت به آسفالت با لوله های سیم پیچ داغ نفتی می پردازد. مقدار زیادی از لوله های سیم پیچ حرارتی در "اتاق پایین" وجود دارد. (روش کار : در ابتدا ما نیاز به ایجاد یک سوراخ بر روی درب (درامز) آسفالت و یا حذف درب و سپس معکوس و قرار دادن درام بر روی چرخ دستی داریم، و سپس چرخ دستی مامور انتقال مکانیکی و هل دادن  به "اتاق بالا" می شود و در نهایت در را می بندیم .)
هیتر روغن داغ
برای بالا بردن  درجه حرارت روغن و تهیه روغن داغ به کار می رود و این کار را با استفاده از سیم پیچهای داغ روغنی انجام میدهد تا زمانی که گاز با دمای بالا برای طبقه بالا فراهم گردد.
پمپ آسفالت
برای چرخاندن آسفالت در اطاق پائین مورد استفاده قرار می گیرد تا زمان افزایش راندمان گرمائی و در نهایت پمپ کردن آسفالت داغ به تانکر مخزن یا تانکر حمل آسفالت.
فیلتر کاهنده
برای فیلتر کردن و جلوگیری از ته نشین شدن آسفالت در طی چرخش آسفالت به کار می رود.

شرکت Longji Shanghai تولید کننده حرفه ای و سازنده ماشین آلات و تامین کننده تجهیزات ذوب آسفالت در چین می باشد. ما عرضه کننده همه نوع تجهیزات مانند لودر، غلطک جاده، بیل زنجیری ، بولدوزر زنجیری ، خاور ( مینی تریلی)، تانکر آب (چرخ دستی های آب)، کامیون کمپرسی، صفحه یا تخته میکسر بتن، جرثقیل کامیون، جرثقیل زنجیری ،فینیشر یا همان پی ور و دیگر محصولات ساخت و ساز و مهندسی هستیم. به عنوان یک تامین کننده دراولین مرحله ، Longji Shanghai متعهد به ارائه خدمات با کیفیت بالا، محصولات قابل اعتماد و خدمات به موقع در تحویل و بودجه و به طوری کلی ارائه برنامه آسان و همواردر پروژه در حال اجرای شما است. به عنوان مزایای خدمات ما، می توان گفت محصولات ما به طور گسترده ای به روسیه ، برزیل، کنگو ، غنا ، نیجریه ، گامبیا، کنیا و تانزانیا صادرمی شود و شهرت بالایی در میان مشتریان ما داراست. ما ارائه دهنده سرویس OEM (تولید بنا به درخواست مشتری) به مشریانمان هستیم. اگر شما نیازبه تجهیزات ذوب آسفالت ما دارید، لطفا از تماس با ما دریغ نکنید.


محصولات مرتبط
    1. غلطک ثابت
      غلتک ثابت به طور گسترده ای در فشردگی آثار مختلف مانند شن، سنگ های خرد شده، شن و ماسه، سنگ فرش مخلوط، خاک شنی، تثبیت خاک و بتمنس بتن و غیره در نمونه حوزه های برنامه های کاربردی ، مانند ساختن سرک ها، کارگاههای صنعتی ساخت و ساز و توسعه سایت ها استفاده می شود. این غلطکها با ایمنی کارآمد و قابلیت اطمینان بالا ، جعبه دنده خوب ، درایو بالا ومتغیربرای فرمان مکانیکی و هیدرولیک، انعطاف پذیری استثنایی و مخزن آب با کیفیت بالا کار می کنند...