خانه » محصولات » تجهیزات بتن » تیرچه قرار دادن بتن

توضیحات :
تیرچه قرار دادن بتن یک نوع از ماشین آلات مهندسی است که به طور کاملا هیدرولیکی هدایت می شود و می تواند 360 درجه در شرایط ساخت و ساز کشیده و بچرخد. ما از دریچه تعادل و دریچه مغنا طیسی با نام تجاری شناخته شده ومعتبربرای راهنمایی و هدایت و همچنین بالا رفتن از فریم های بزرگ که می تواند از طریق طبقه و شفت با فضای محدود صعود کند استفاده می کنیم. اجزای الکتریکی ما از مارک OMRON یا Schneide می باشد و می تواند شما را از محصول با کیفیت بالا مطئن سازد.

تیرچه قرار دادن بتن

تیرچه قرار دادن بتن

مشخصات تیرچه قرار دادن بتن HG32:

HG32 مدل
Φ134×4 ابعاد لوله ارسال (قطر خارجی × قطر) (mm × mm)
5″×3000 ابعاد شلنگ ارسال (قطر داخلی × طول) (″×mm)
31.7 شعاع محل قرار گیری تیرچه (m)
22.9 ارتفاع ایستگاه (برای اتصال بین انتهای تیرچه و میز گرداننده محور) (m)
14.5m قسمت اول سه بازوی هیدرولیکی تاشو
9.2m قسمت دوم
8.0m قسمت سوم
-4.2°~+82.5° قسمت اول مفصل تیرچه
0°~180° قسمت دوم
0°~180° قسمت سوم
360 محدوده کشنده (°)
15 قدرت موتور (kW)
28 فشار سیستم هیدرولیک (MPa)
ESSO NUTO H46 نوع روغن هیدرولیک
3.0~4.2 بالا رو قسمت داخلی فرم بالا رونده (m)
6.0~8.4 قرار دادن بتن
ساکن
1. سیم ریموت کنترل
2. رادیو ریموت کنترل
حالت کارکرد
380V/50Hz قدرت
≤60 km/h قرار دادن بتن سرعت باد
≤28 km/h بالا رونده
0~48℃ دمای کاری

شرکت Longji Shanghai تولید کننده حرفه ای و سازنده ماشین آلات و تامین کننده تیرچه قرار دادن بتن در چین می باشد. ما عرضه کننده همه نوع تجهیزات مانند لودر، غلطک جاده، بیل زنجیری ، بولدوزر زنجیری ، خاور ( مینی تریلی)، تانکر آب (چرخ دستی های آب)، کامیون کمپرسی، صفحه یا تخته میکسر بتن، جرثقیل کامیون، جرثقیل زنجیری ،فینیشر یا همان پی ور و دیگر محصولات ساخت و ساز و مهندسی هستیم. به عنوان یک تامین کننده دراولین مرحله ، Longji Shanghai متعهد به ارائه خدمات با کیفیت بالا، محصولات قابل اعتماد و خدمات به موقع در تحویل و بودجه و به طوری کلی ارائه برنامه آسان و همواردر پروژه در حال اجرای شما است. به عنوان مزایای خدمات ما، می توان گفت محصولات ما به طور گسترده ای به روسیه ، برزیل، کنگو ، غنا ، نیجریه ، گامبیا، کنیا و تانزانیا صادرمی شود و شهرت بالایی در میان مشتریان ما داراست. ما ارائه دهنده سرویس OEM (تولید بنا به درخواست مشتری) به مشریانمان هستیم. اگر شما نیازبه تیرچه قرار دادن بتن ما دارید، لطفا از تماس با ما دریغ نکنید.


محصولات مرتبط
    1. تانکر بتن مخلوط کن
      این کامیون مخلوط بتن ،یک نوع وسیله نقلیه مهندسی است که به طور عمده برای حمل و نقل و مخلوط بتن از کارخانه به محوطه ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد . سیستم تامین آب تحت فشاریک عامل رقابتی برای شما است که آن را انتخاب کنید واز شرکت ما خرید نمائید. کامیون مخلوط بتن ما ازسیستم تامین آب تحت فشار با برند تجاری بین المللی ، همراه با مخزن آب قابل اعتماد و امن و حجم فوق العاده استفاده کرده است، این سیستم دارای ویژگی های فشار بالا وحجم بزرگ جریان است. در طراحی پیشرفته و یکپارچه سازی ...