پخش کننده تراشه

LGSS1631B LGSS4000

توضیحات :
پخش کننده تراشه های به طور عمده با دستگاه ذخیره مواد، کنترل کننده دریچه برای مواد، دستگاه تغذیه ، سیستم کنترل مواد، میز کار و همچنین پوشش کنترل مجهز شده است. شما می توانید عرض را براساس نیازهای خود گسترش دهید و تنظیم کنید.قسمت پخش کننده می تواند به گسترش مواد به طور خودکار در شرایط ساخت و ساز متفاوت بپردازد. با دقت بالا در گسترش عرض و ضخامت، پخش کننده تراشه های ما به طور گسترده ای برای ساخت و ساز و نگهداری از بزرگراه ها و جاده ها، عایق پوشش، پوشش اولیه آسفالت بزرگراه ها و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.
همچنین، پخش کننده تراشه را می توان در کامیون کمپرسیهای مختلف قرار داد. این می تواند از سیستم پنوماتیک خودرو و یا سیستم ذخیره سازی قدرت با باتری برای تامین و فراهم آوردن قدرت خود استفاده کند.
پخش پوشش تراشه نصب شده روی کامیون ،تریلر پخش تراشه و خود روپخش کننده تراشه برای همه نیازهای شما در دسترس است.
پخش تراشه LGSS1631B
پخش کننده تراشه LGSS1631B برای ضد آب ساختن سطح جاده ، مقاوم کردن سطح جاده بر ضد ترمز ماشین و ضد آب کردن، گسترش، نگهداری جاده، به سرعت از سرگیری ترافیک و غیره مناسب است، که اطمینان حاصل شود که بهترین اتصال بین آسفالت و تراشه به وجود آمده است. به صورت نصب شده بر روی کامیون طراحی شده است ، و عمدتا به طور همزمان به پاشش آسفالت و گستردن تراشه (سنگ خرد شده) می پردازد. پیشرفته ، علمی و بسیار کارآمد است.

مشخصات :
بخش اصلی مشخصات فنی

3100mm حداکثر عرض پخش کننده
S3-S24mm خصوصیات گرد
0.5-50m3/k㎡ ظرفیت پخش
10-20k㎡/h سرعت کار
2400mm عرض کل
1500mm قسمت دسته
1.3t وزن کل
ابعاد کلی
ویژگیهای کلی شاسی
DC12×2 باطری ها
≥60L ظرفیت هیدرولیک
2300±10mm عرض بدنه کمپرسی ( داخل )
≤2° کنار بدنه کمپرسی شن کش
≤2mm تخلیه فشار پشت بدنه مرز خط
≤2mm ستون عودی پشت بدنه

پخش تراشه (خرده سنگ) LGSS4000
خود رو پخش تراشه LGSS4000به طور گسترده برای پخش کردن پیوسته مواد در ساخت و سازو پیاده رو بتمنس و حفظ و نگهداری آنها به کار می رود.سرعت غلتک و سرعت پخش مواد می تواند به نسبت کنترل شود ،همانگونه که سرعت کمربند و سرعت گسترش می تواند کنترل گردد. سرعت مته و سرعت غلتک، هماهنگ و موازی برای انتقال مواد و جلوگیری ازاختلال آنهاست . قفل شونده قلاب کشش می تواند اتصال آسان و قطع ارتباط بین پخش کننده و کامیون را در طول پخش مداوم مواد را تشخیص دهد. دو ترمز مستقل برای تسهیل ایمنی ومعقول در حرکت برای سیستم در نظر گرفته اند.
مشخصات :

موتور
WD615.50 مدل
توربو شارژ با آب سرد شده نوع
206kw نرخ قدرت
2200rpm نرخ سرعت
مشخصات فنی اصلی
250-4000mm عرض پخش کننده
2.5-3.6km/h سرعت پخش کننده
23 ماکزیمم سرعت حرکت
2-30m3/km2 ظرفیت پخش
3-40mm مجموع سایز
ابعاد
7270mm طول کل
2855mm عرض کل
2700mm ارتفاع کل

شرکت Longji Shanghai تولید کننده حرفه ای و سازنده ماشین آلات و تامین کننده پخش تراشه در چین می باشد. ما عرضه کننده همه نوع تجهیزات مانند لودر، غلطک جاده، بیل زنجیری ، بولدوزر زنجیری ، خاور ( مینی تریلی)، تانکر آب (چرخ دستی های آب)، کامیون کمپرسی، صفحه یا تخته میکسر بتن، جرثقیل کامیون، جرثقیل زنجیری ،فینیشر یا همان پی ور و دیگر محصولات ساخت و ساز و مهندسی هستیم. به عنوان یک تامین کننده دراولین مرحله ، Longji Shanghai متعهد به ارائه خدمات با کیفیت بالا، محصولات قابل اعتماد و خدمات به موقع در تحویل و بودجه و به طوری کلی ارائه برنامه آسان و همواردر پروژه در حال اجرای شما است. به عنوان مزایای خدمات ما، می توان گفت محصولات ما به طور گسترده ای به روسیه ، برزیل، کنگو ، غنا ، نیجریه ، گامبیا، کنیا و تانزانیا صادرمی شود و شهرت بالایی در میان مشتریان ما داراست. ما ارائه دهنده سرویس OEM (تولید بنا به درخواست مشتری) به مشریانمان هستیم. اگر شما نیازبه محصولات ما دارید، لطفا از تماس با ما دریغ نکنید.


محصولات مرتبط
    1. ماشین آلات فرز سرد
      ماشین آسفالت فرز سرد، یک نوع از تجهیزات ساخت و ساز برای آسفالت و نگهداری آن است. که می تواند جاده ها را دربرابر ترمز ماشین مقاومت وصاف آسیاب کند. با استفاده از فن آوری سریع تغییر روتور، جعبه دنده، سیستم حذف گرد و غبار، و سیستم الکتریکی سوئیچ اتوماتیک و همچنین تنظیم نصب و راه اندازی از راه دور ، قطعات هیدرولیک وارداتی از شرکت های بین المللی شناخته شده، دستگاه تراش آسفالت سرد به طور گسترده ای در تراش و مرمت و آسفالت حاشیه در بزرگراه های شریانی استفاده می شود. این می تواند باعث ...