خانه » محصولات » ماشین آلات انتقال زمین » بیل مکانیکی (حفار)
  1. بیل مکانیکی یا حفار زنجیری
   بیل مکانیکی زنجیری (حفار زنجیری) یک وسیله نقلیه طراحی شده برای حفاری و یا حرکت اجسام بزرگ است. به همین دلیل است که به طور گسترده ای در کار ساخت و ساز ، مانند حفر ترانشه ها ، سوراخ ها، ساختمانها مورد استفاده قرار می گیرد. بلند کردن و گرفتن اجسام، حرکت خاک ، تخریب، لایروبی، برش دادن زمین واجسام، خرد کردن و غیره ازدیگرمواردی است که همواره به بیل مکانیکی زنجیری (حفار زنجیری) نیاز است. ما بیل مکانیکی زنجیری (حفار زنجیری) در انواع مینی بیل زنجیری ، مینی بیل متوسط ( حفار...
  1. بیل مکانیکی یا حفار چرخ دار
   بیل هیدرولیکی چرخدار را ما با موتور کامینز اصلی وارداتی ، پمپ کاوازاکی اصلی وارداتی ، سوپاپ و موتور TOSHIBA یا پارکر اصیل وارداتی ارائه می دهیم و با استفاده از ترکیبی از آخرین فن آوری های پیشرفته هیدرولیکی ، سیستم برق و مهندسی سازه ، آن را قابل اعتماد وبا عملکرد کارآمد ترفراهم می کنیم .
   ما بیل مکانیکی چرخدار (حفار چرخدار) از وزن عملیاتی 8 تن تا 21 تن ، همراه با آخرین فن آوری های پیشرفته هیدرولیکی ، سیستم برق ...
  1. بیل مکانیکی یا حفار فشرده
   بیل مکانیکی فشرده (یا حفار مینی) مجهز به لودر و بولدوزر و چرخ است ، جمع و جور می باشد و برخی به اندازه متوسط (11 تا 18 تن) وجود دارد، تیغه دیوار (و یا بولدوزر) می تواند توسط شرکت ما عرضه گردند. دارای یک موتور هیدرولیکی و دنده است ، که می تواند رانندگی منحصر به فردی مانند یک کامیون داشته باشد. در حالی که اطاقک به طور عمده شامل کابین اپراتور ، وزنه تعادل ، موتور ، سوخت و تانک روغن هیدرولیک می باشد. اطاقک پین مرکز ، اجازه می دهد تا دستگاه با چرخشی برابر با 180 درجه به شاسی...

بیل مکانیکی (حفار)

توضیحات :
بیل هیدرولیکی ، که همچنین حفار نامیده می شود، به طور عمده از تیرچه ک.جک یا بوم ، چنگک و کابین بر روی یک پلت فرم دوارتشکیل شده است. دو نوع بیل جمع و جور (یا مینی بیل) و بیل کار سنگین ، بسته به اندازه وجود دارد. معمولا مجهز به لودر و بولدوزر و چرخ است ، جمع و جورمی باشد و اندازه متوسط (11 تا 18 تن) دارای بولدوزرو تیغه است.
شاسی و اطاقک از بخش های کلیدی بیل است. شاسی شامل تیغه ، آهنگ ها ، آهنگ قاب و درایوهای نهایی است. دارای یک موتور هیدرولیکی و دنده است که می تواند درایو را به آهنگ های منحصر به فرد ارائه دهد. در حالی که از اطاقک به طور عمده شامل کابین اپراتور ، مقابله با وزن ، موتور ، سوخت و تانک روغن هیدرولیک می باشد. این اطاقک توسط پین مرکز ، که اجازه می دهد تا دستگاه 360 درجه کشیده شود به شاسی وصل شده است.
این نوع از ماشین آلات که درمهندسی و تجهیزات ساخت و ساز به طور گسترده استفاده می شود ، به سطح و یا مواد فشار می آورد تا وارد سوراخ گردد. در سایت ساخت و ساز ، کار اصلی آن ترانشه ها در حال حفر ، سوراخ ها ، بنیادها ، برش براش ، بلند کردن و قرار دادن لوله ها ، استخراج معادن ، لایروبی رودخانه و غیره می باشد.

ما عرضه کننده انواع بیل از بیل زنجیری تا بیل چرخدار ، مینی بیل زنجیری ، متوسط از مقدار وزن 1.6 تن تا 44 تن و مجهز به اجزاء در سطح جهانی هستیم. برای بیل هیدرولیکی خاکی آبی ، ما طیف وسیعی از 0.2 تا 1.1 متر مکعب با چنگک کالسکه مردابی ، برای رسیدن به عمقهای از 9 متر به 15.5 متر،را ارائه می دهیم.

بیل هیدرولیکی چرخدار را ما با موتور کامینز اصلی وارداتی ، پمپ کاوازاکی اصلی وارداتی ، سوپاپ و موتور TOSHIBA یا پارکر اصیل وارداتی ارائه می دهیم و با استفاده از ترکیبی از آخرین فن آوری های پیشرفته هیدرولیکی ، سیستم برق و مهندسی سازه ، آن را قابل اعتماد وبا عملکرد کارآمد ترفراهم می کنیم .

انواع :
بیل مکانیکی زنجیری :
LGE140, LGE210LC, LGE230LC, LGE230LB, LGE280LC, LGE300LC, LGE330LC, LGE400LC, LGE440LC
بیل مکانیکی زنجیری فشره : (بیل مکانیکی زنجیری کوچک)
LGE16, LGE28, LGE35, LGE55, LGE80
بیل مکانیکی چرخ دار :
LGEL80, LGEL150, LGEL19, LGEL210

شرکت Longji Shanghai تولید کننده حرفه ای و سازنده ماشین آلات و تامین کننده بیل مکانیکی (حفار) در چین می باشد. ما عرضه کننده همه نوع تجهیزات مانند لودر، غلطک جاده، بیل زنجیری ، بولدوزر زنجیری ، خاور ( مینی تریلی)، تانکر آب (چرخ دستی های آب)، کامیون کمپرسی، صفحه یا تخته میکسر بتن، جرثقیل کامیون، جرثقیل زنجیری ،فینیشر یا همان پی ور و دیگر محصولات ساخت و ساز و مهندسی هستیم. به عنوان یک تامین کننده دراولین مرحله ، Longji Shanghai متعهد به ارائه خدمات با کیفیت بالا، محصولات قابل اعتماد و خدمات به موقع در تحویل و بودجه و به طوری کلی ارائه برنامه آسان و همواردر پروژه در حال اجرای شما است. به عنوان مزایای خدمات ما، می توان گفت محصولات ما به طور گسترده ای به روسیه ، برزیل، کنگو ، غنا ، نیجریه ، گامبیا، کنیا و تانزانیا صادرمی شود و شهرت بالایی در میان مشتریان ما داراست. ما ارائه دهنده سرویس OEM (تولید بنا به درخواست مشتری) به مشریانمان هستیم. اگر شما نیازبه محصولات ما دارید، لطفا از تماس با ما دریغ نکنید.