خانه » محصولات » ماشین آلات انتقال زمین » بیل مکانیکی یا حفار » بیل مکانیکی فشرده (بیل مکانیکی مینی)

بیل مکانیکی فشرده (بیل مکانیکی مینی)

LGE16 LGE28 LGE35 LGE55 LGE80

توضیحات :
بیل مکانیکی فشرده (یا حفار مینی) مجهز به لودر و بولدوزر و چرخ است ، جمع و جور می باشد و برخی به اندازه متوسط (11 تا 18 تن) وجود دارد، تیغه دیوار (و یا بولدوزر) می تواند توسط شرکت ما عرضه گردند. دارای یک موتور هیدرولیکی و دنده است ، که می تواند رانندگی منحصر به فردی مانند یک کامیون داشته باشد. در حالی که اطاقک به طور عمده شامل کابین اپراتور ، وزنه تعادل ، موتور ، سوخت و تانک روغن هیدرولیک می باشد. اطاقک پین مرکز ، اجازه می دهد تا دستگاه با چرخشی برابر با 180 درجه به شاسی وصل شود.
این نوع از ماشین آلات که درمهندسی و تجهیزات ساخت و ساز به طور گسترده استفاده می شود ، به سطح و یا مواد فشار می آورد تا وارد سوراخ گردد. در سایت ساخت و ساز ، کار اصلی آن ترانشه های در حال حفر ، سوراخ ها ، بنیادها ، برش براش ، بلند کردن و قرار دادن لوله ها ، استخراج معادن ، لایروبی رودخانه و غیره می باشد.

ما عرضه کننده انواع مینی بیل مکانیکی ، از متوسط مقدار وزن عملیاتی 1.6 تن تا 8.8 تن و مجهز به اجزاء در سطح جهانی هستیم. برای بیل هیدرولیکی خاکی آبی ، ما طیف وسیعی از ظرفیت چنگک از 0.2 تا 1.1 متر مکعب ، برای رسیدن به عمقهای از 9 متر به 15.5 متر،را ارائه می دهیم.

بیل مکانیکی فشرده (بیل مکانیکی مینی) را ما با موتور کامینز اصلی وارداتی ، پمپ کاوازاکی اصلی وارداتی ، سوپاپ و موتور TOSHIBA یا پارکر اصیل وارداتی ارائه می دهیم و با استفاده از ترکیبی از آخرین فن آوری های پیشرفته هیدرولیکی ، سیستم برق و مهندسی سازه ، آن را قابل اعتماد وبا عملکرد کارآمد ترفراهم می کنیم .

نوع :
LGE16 ، LGE28 ، LGE35 ، LGE55 ، LGE80
یکی از نمونه ها :

مشخصات LGE55 بیل مکانیکی فشرده (بیل مکانیکی مینی)

موتور
Yanmar 4TNV94L مدل
آسپیره طبیعی نوع
37.9kw نرخ قدرت
2200rpm نرخ سرعت
مشخصات فنی اصلی
5580kg وزن کار کرد یا عملکرد
0.2m3 مقدار فضای استاندارد سطل
12rpm سرعت کشت یا برداشت از روی زمین
30KN قدرت عصای حفر دهنده یا حفار
44KN قدرت چنگک حفر دهنده یا حفار
سیستم هیدرولیک
REXROTH پمپ اصلی
REXROTH شیر اصلی
Italy/Korea موتور
25Mpa فشار هیدرولیک
سیستم حرکت
4.8Km/h سرعت حرکت
70% توانائی درجه
0.028Mpa فشار زمین
ابعاد
5490mm کل طول
2000mm کل عرض
2640mm کل ارتفاع
230mm زدودگی زمین
1914mm طول تراک از زمین
1400mm درجه تراک
400mm عرض تراک
 محدوده عملیات
1560mm طول عصا یا چوب دستی
5575mm A : حداکثر ارتفاع برش
3910mm B: حداکثر ارتفاع آزاد سازی یا سقوط
3718mm C : حداکثر عمق حفر
6082mm D : حداکثر کشش یا برد

شرکت Longji Shanghai تولید کننده حرفه ای و سازنده ماشین آلات و تامین کننده بیل مکانیکی فشرده (بیل مکانیکی مینی)در چین می باشد. ما عرضه کننده همه نوع تجهیزات مانند لودر، غلطک جاده، بیل زنجیری ، بولدوزر زنجیری ، خاور ( مینی تریلی)، تانکر آب (چرخ دستی های آب)، کامیون کمپرسی، صفحه یا تخته میکسر بتن، جرثقیل کامیون، جرثقیل زنجیری ،فینیشر یا همان پی ور و دیگر محصولات ساخت و ساز و مهندسی هستیم. به عنوان یک تامین کننده دراولین مرحله ، Longji Shanghai متعهد به ارائه خدمات با کیفیت بالا، محصولات قابل اعتماد و خدمات به موقع در تحویل و بودجه و به طوری کلی ارائه برنامه آسان و همواردر پروژه در حال اجرای شما است. به عنوان مزایای خدمات ما، می توان گفت محصولات ما به طور گسترده ای به روسیه ، برزیل، کنگو ، غنا ، نیجریه ، گامبیا، کنیا و تانزانیا صادرمی شود و شهرت بالایی در میان مشتریان ما داراست. ما ارائه دهنده سرویس OEM (تولید بنا به درخواست مشتری) به مشریانمان هستیم. اگر شما نیازبه محصولات ما دارید، لطفا از تماس با ما دریغ نکنید.


محصولات مرتبط
    1. بولدوزر زنجیری
      این بولدوزر زنجیری (بولدوزر خزنده)، مکانیزم کششی مانند خودرو سیستم تعلیق نیمه سخت دارد.این کار را با استفاده از دو صفحه کلاچ خشک اولیه ، که باعث حفظ و کنترل آسان آن می شود انجام می دهد. این بولدوزر با فرمان هیدرولیکی و سیستم هیدرولیکی می تواند کار کند. موتورآن دیزلی است . این مدل از بولدوزرهای زنجیری توسط موتورهای دیزلی، که کارو بهره وری انرژی بالا، آلودگی پایین ، کارایی بالا و مصرف کم سوخت را دارد، کار می کنند. این نوع بولدوزر را می توان در ساخت جاده، ساخت و ساز برق _آبی ، اصلاح..