خانه » محصولات » تجهیزات بتن » پمپ بتن نصب شده برروی تیلر

شرح پمپ بتن نصب شده برروی تیلر
پمپ بتن نصب شده برروی تیلر یکی ازماشین آلات مهندسی است که در ساخت و ساز به کار می رود. به طور گسترده ای در شرایط ساخت و ساز مانند ساخت و ساز شهری ، پل وغیره استفاده می شودو با ترکیب آخرین فن آوری های مدرن مورد توجه مشتریان داخلی و خارجی قرار گرفته است. درمونتاژ آن برای تولید از سوپاپ پمپ های فشار بالا سری S ، دریچه پمپ های فشار متوسط سری Z و پروانه دریچه سریال پمپ های با فشار کم استفاده شده است . به طورهمان زمان ، ما به شدت فرایندهای ماشینکاری را کنترل و کیفیت مونتاژ را چک وبه تست نهایی توسط شبیه سازی شرایط کاری و آزمایش های بیش از حد بر روی هر پمپ تریلر برای اطمینان از عملکرد عالی و بدون خطا دستگاه می پردازیم.این ماشین با تکنیک های پیشرفته جهان مانند حلقه باز هیدرولیک ، توزیع سوپاپ خودکار، جبران زدودگی کالا ، کنترل قدرت ثابت ، تغییرهیدرولیک کاملا اتوماتیک ، مجهز به کنترل الکتریکی مناسب و غیره است . انجام مطالعات عمیق و دقیق و آزمایشات در جنبه های بسیاری مانند پیستون بتن روان کننده وغیره حقوق انحصاری اختراعات متعددی را جلب کرده است.

پمپ بتن نصب شده برروی تیلر

پمپ بتن نصب شده برروی تیلر

ما می توانیم پمپ تریلر را در سه سری و با بیش از بیست نوع محصول و پایه تولید حرفه ای و مشخصات کامل وهمچنین یکی از کامل ترین مدل ها در چین ارائه دهیم ، تا ما برای تمام مشتریانمان این اطمینان را حاصل کنیم.

ویژگی اصلی پمپ بتن نصب شده برروی تیلر:
1 . دریچه های سیستم های هیدرولیک وارداتی با عمر طولانی و نام تجاری معروف
2 . هیدرولیک معکوس کامل ، تاثیر معکوس کوچک ، لوله کشی پیوند روغن کم ، فله کوچک.
3 . REXROTH آلمانی در خط تولید پمپ روغن.
4 . دستگاه های الکتریکی وارداتی از خارج از کشور تضمین کننده سیستم های کنترل الکتریکی.
5 . قدرت های زیاد ثابت در جابه جایی متغیر از پمپ نفت.
6 . تابع پمپاژ معکوس برای پاک کردن لوله های بلوک.
7 . دستگاه تکان دهنده و منحصر به فرد با تیغه نشت دوغاب.
8 . سیستم لوله سوپاپ S برای رسیدن به آب بندی خوب.

نوع : HBT80S1813 - 161R
1 . این دستگاه دارای ویژگی های فنی زیر است. بعلاوه شما می توانید این ویژگی ها را از طریق یادگیری در مورد ساختار ، عملکرد و کار در حین عملیات این دستگاه متوجه شوید و بهره برداری از آن را انجام دهید.
2 . پمپ بتن عملیاتی با دریچه وارداتی و با نام تجاری معروف ، که اجازه می دهد قابلیت اطمینان دستگاه بالا و طول عمر سیستم کنترل هیدرولیک آن طولانی شود. ازویژگیهای دیگرهیدرولیک تمام معکوس ، تاثیر معکوس کوچک ، پیوند روغن کمی لوله کشی ، شیر با کیفیت بالا ، فله کوچک و تعمیر آسان است. پمپ روغن اصلی REXROTH آلمانی در خط تولید، محصول با عملکرد عالی و قابل اعتماد می دهد.
3 . تمام لوازم اصلی الکتریکی از محصولات وارداتی است. استفاده از مونتاژ تراشه با کیفیت در آنها ، قابلیت اطمینان بالا را در سیستم های کنترل الکتریکی به اندازه کافی تضمین می کند.
4 . سیستم توزیع سوپاپ تصویب پیشرفته، لوله سوپاپ S برای رسیدن به آب بندی خوب ، ساختار ساده و قابل اعتماد و جایگزینی آسان از نقاط پوشیده است.
5 . پمپ روغن اصلی با قدرت ثابت و جابجایی متغیر بزرگ ، می تواند کارایی اصلی قدرت مرکزی را به طور کامل و ثابت اعمال کند.
6 . تابع پمپاژ معکوس می تواند برای پاک کردن لوله های بلوک شده استفاده شود.
7 . طراحی دستگاه تکان دهنده با قابلیت حل نشت دوغاب در پمپ های داخلی برای دستیابی به مزیت و قابلیت اطمینان بهتر است. تیغه ی طراحی منحصر به فرد کوچک و زاویه مخلوط شدن کهنه آن را برای بسیاری از فرمول های بتن مناسب می سازد.
8 . نگهداری عالی است که به طور کامل در طی طراحی در نظر گرفته شده است.

مشخصات پمپ بتن نصب شده برروی تیلر:

موتور
Deutz BF6M1013C161 مدل
161KW نرخ قدرت
 سیستم جابجائی سیمان
فشار جابجائی سیمان در تئوری
12.5MPa فشاربالا با جابجائی کم
5.28MPa فشار کم با جابجائی بالا
مقدار حجم جابجائی بتون در تئوری
57m3/h فشاربالا با جابجائی کم
81m3/h فشار کم با جابجائی بالا
ماکسیمم مسافت جابجائی در تئوری
افقی 1200m یا عمودی 250m تیوب 150 میلی متر
افقی 1000m یا عمودی 230m تیوب 125 میلی متر
مشخصات فنی اصلی
پیستون هیدرولیکی از نوع دو ردیفه با کار به صورت تک و افقی نوع
دریچه لوله S شیر توزیع بتن
ماکسیمم سایز توده
50mm تیوب 150mm
40mm تیوب 125mm
Φ200×1800mm ماکزیمم قطر سیلندر انتقال
0.6/1320m3/mm ظرفیت قیف
A11VL0-190 390L/min پمپ روغن اصلی
1840mm چرخ پایه
<0.5% روغن دیزل ( بستگی به فصل دارد )
Grade ApⅠ CD روغن موتور
5900×2085×2490mm ابعاد خارجی : L×W×H
جاده کمکی ≤15Km/h حداکثر سرعت کشش
جاده سوم≤8Km/h
7300kg وزن کارکرد
 ظرفیت سرویس
144L باک سوخت
560L باک روغن هیدرولیک

شرکت Longji Shanghai تولید کننده حرفه ای و سازنده ماشین آلات و تامین کننده پمپ بتن نصب شده برروی تیلر در چین می باشد. ما عرضه کننده همه نوع تجهیزات مانند لودر، غلطک جاده، بیل زنجیری ، بولدوزر زنجیری ، خاور ( مینی تریلی)، تانکر آب (چرخ دستی های آب)، کامیون کمپرسی، صفحه یا تخته میکسر بتن، جرثقیل کامیون، جرثقیل زنجیری ،فینیشر یا همان پی ور و دیگر محصولات ساخت و ساز و مهندسی هستیم. به عنوان یک تامین کننده دراولین مرحله ، Longji Shanghai متعهد به ارائه خدمات با کیفیت بالا، محصولات قابل اعتماد و خدمات به موقع در تحویل و بودجه و به طوری کلی ارائه برنامه آسان و همواردر پروژه در حال اجرای شما است. به عنوان مزایای خدمات ما، می توان گفت محصولات ما به طور گسترده ای به روسیه ، برزیل، کنگو ، غنا ، نیجریه ، گامبیا، کنیا و تانزانیا صادرمی شود و شهرت بالایی در میان مشتریان ما داراست. ما ارائه دهنده سرویس OEM (تولید بنا به درخواست مشتری) به مشریانمان هستیم. اگر شما نیازبه پمپ بتن نصب شده برروی تیلر ما دارید، لطفا از تماس با ما دریغ نکنید.


محصولات مرتبط
    1. تیرچه قرار دادن بتن
      تیرچه قرار دادن بتن یک نوع از ماشین آلات مهندسی است که به طور کاملا هیدرولیکی هدایت می شود و می تواند 360 درجه در شرایط ساخت و ساز کشیده و بچرخد. ما از دریچه تعادل و دریچه مغنا طیسی با نام تجاری شناخته شده ومعتبربرای راهنمایی و هدایت و همچنین بالا رفتن از فریم های بزرگ که می تواند از طریق طبقه و شفت با فضای محدود صعود کند استفاده می کنیم. اجزای الکتریکی ما از مارک OMRON یا Schneide می باشد و می تواند شما را از محصول با کیفیت بالا مطئن سازد...